Binance Mobil Kullanımı

Çağımız artık mobilleşti. Artık pek çok mecranın mobil uygulaması bulunmaktadır. Eğer bir firmanın kendine ait uygulaması yoksa bir anlamı kalmaz. Özellikle de insanların çok sık kullandığı bir platformsanız bir uygulamanız olmalıdır. Kripto para borsasında da insanlar işlemlerin büyük çoğunluğunu mobil uygulamalar üzerinden yapmaktadır. Bu yüzden kripto para piyasasında borsa uygulaması olmazsa olmaz arasındadır. Binance borsası da bunu bilerek uygulamasını kullanıcılara sunmuştur. Peki Binance mobil kullanımı nasıl? Kullanım kolaylıkları var mıdır? Avantajlı ve dezavantajlı yönleri nelerdir? Hepsi yazımızın detayında.

İnsanların sıklıkla kullandığı birçok platformun aynı zamanda mobil uygulaması olmasını da istiyor. Bilgisayar kullanımı fazla olsa da günümüzde insanlar tüm işlemlerini telefon üzerinden gerçekleştiriyor. Bu yüzden uygulamalarda kullanıcının hayatını kolaylaştırıyor. Borsa işlemlerinde de aynısı geçerlidir. Kripto para alım ve satım işlemleri için mobil uygulama muhakkak bulunmalıdır. Anlık takip ve işlem yapılabilmesi için mobil uygulamalar platformların önemli kısmını oluşturuyor. Binance mobil uygulaması ile kolaylıkla kripto para trade işlemleri yapılıyor.

Binance Mobil Uygulaması Nasıl İndirilir?

Binance mobil uygulaması İOS ya da Android tabanlı telefonlara kurulabilir. Akıllı cihazların kendi marketlerinden indirebilirsiniz. Google Play ya da App Store üzerinden erişim sağlamak mümkün. Ayrıca tarayıcıdan Binance web sitesine girerek sağ üst köşede QR kodunu okutarak telefonunuza kısa sürede inmesini sağlayabilirsiniz. Binance mobil uygulaması ücretsiz şekilde kullanılabilmektedir.

Uygulama İçin Yeniden Kayıt Olmaya Gerek Var Mı?

Binance mobili indirdikten sonra daha önceden belirlediğiniz e-posta ya da mobil doğrulama ile giriş yapabilirsiniz. İlk defa kayıt olacak olan kullanıcı ise uygulama üzerinden de işlemlerini gerçekleştirebilir. Bilgisayar üzerinden yapılan kayıtlarla da girişi sorunsuz şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca mobil üzerinden parmak okuyucu veya yüz tanıma sistemi ile giriş yapabilirsiniz. Kullandığınız cihazlar desteklediği taktirde şifre işlemine gerek duymadan mobil uygulama geçiş yapmak mümkün.

Binance Mobil Kullanım Kolay Mıdır?

Binance borsasının normal internet ara yüzü gibi mobil uygulaması da kullanıcı dostudur. Uygulama yatırımcıların isteğine göre dizayn edilmiştir. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra tüm bilgilere ulaşabilirlik çok basittir. Para yükleme, çekme, hesap kontrolü gibi en basit işlemlere bile göz atmak mümkün.

Coinleri detaylı şekilde inceleyebilir, istediğiniz zaman alım-satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz. BTC paritesi olmak üzere kripto para birimlerini birçok çift işlemlerinde takip edebilirsiniz. Favorilere ekleyerek istediğiniz coinin takibini yapabilirsiniz. Başka borsalara da transfer işlemi yine uygulama üzerinde yapılabilmektedir. En önemlisi Binance mobil uygulama Türkçe dil desteğini sunmaktadır.

Binance Mobil Uygulama Dezavantajlı Yönleri Nelerdir?

Binance mobil kullanım için pek çok avantajlı tarafını söyledik. Telefon üzerinden tüm işlemlerin yapılması normal bir kullanıcı için yeterli. Fakat grafiklere daha detaylı bakmak isteyenlere büyük ekran şart. Dezavantaj olarak bunu kabul edebiliriz. Büyük ekranda grafik ve bazı işlemler daha iyi takip edilebilmektedir. Normal trade işlemlerinde Binance mobil uygulaması bir tık kadar yakınınızda.

One thought on “Binance Mobil Kullanımı

  1. Diğer borsaların mobil uygulamaları aşırı yüklenme durumunda patır patır çöküyor ama Binance Mobil her defasında bizi üzmüyor. Geçen gün yükselişte trene atlamak isteyen herkes uygulamaya yüklendi, o sırada hem site hem uygulama takır takır çalıştı.
    İsmi lazım değil bir yerli borsada da coinlerim var oraya bir saat boyunca ulaşamadım. O an zaten karar verdim, hepsini Binanceye aktardım açılır açılmaz. Kaliteli bir borsa, zor günlerde kalitesini çok net ispatlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir