THETA Coin (THETA) Yorum Analiz

Theta Coin, kirpto dünyasının ilk video paylaşım platformudur. 2019 yılında kurulan Theta, geleceği en parlak olan coinlerin başında gelmektedir. Canlı yayında yaşanan kalitesizlik gibi sorunları çözen Theta, yeni nesil teknolojinin en önemli parçası olmaya aday olan bir coindir.

Theta’nın çözüm olarak sundukları:

  • Kaliteli video yayınlarının yapılması
  • Altyapıya harcanan milyarlarca dolar değerindeki masrafların önüne geçilmesi
  • Dünyanın her yerinden kesintisiz ve kaliteli yayınların yapılmasının önünün açılması

Youtube ilk kurulduğu zaman insanların ne yapacağını bilmediğini hatırlarsınız. Oldukça yabancı bir sistem olan Youtube, sonrasında dünyanın 1 numaralı yayın platformu olmayı başarmıştı. Theta içinde aynı şeyleri söylemek mümkün.

Theta’nın teknik verilerine bakacak olursak onlarda karşımıza şu şekilde çıkmaktadır:

  • Piyasa değeri 3.5 milyar dolar civarında bulunmaktadır.
  • 24 saatlik işlem hacmi 300 milyon dolar civarındadır.
  • Toplam Theta coin miktarı 1 milyardır. Bu sayı aynı zamanda sabitlenmiş ve maksimum sayıdır.
  • Theta en yüksek değeri 3.91 dolardır. En düşük değeri ise 0.039 dolardır.

Bu veriler eşliğinde Theta, makaleyi yayına aldığımız zaman diliminde 3.75 dolar civarında bulunmaktadır. Giderek yükselen bir grafik çizen Theta için tüm sinyaller al yönündedir. Bunun dışında 2021 yılındaki tüm coinlerin yükselmesi sonrasında bu seviyeye gelmiştir. Bitcoin ve diğer altcoinlerin genelinde yaşanacak olan düşüş veya yükseliş hareketlerine ayak uydurması beklenmektedir.

Theta Coin Yorumu

Theta coin için belli başlı kritik eşikler bulunmaktadır. Kısa vadede 2.95$ en önemli destek noktası olarak görülmektedir. Direnç noktası ise 3.8360$ olarak görülmektedir. Bu değerleri test edecek olan Theta coin yükselmesi karşısında ilk olarak psikolojik sınır olan 5$ değerini deneyecektir. Bunu kırmayı başarırsa kendisine yeni destek ve direnç noktaları oluşturmaya başlayacaktır. 5$ üzerinde 24 saatlik bir kapanış yapabilirse eğer bu durum güçlü al sinyallerinin gelmesine neden olacaktır.

Theta için uzun vadede baktığımızda karşımıza ilk olarak 1.67$ çıkmaktadır. Önemli bir direnç noktası olan bu eşiğin aşağı yönlü kırılması sonrasında 1$ altına inişin yolu açılacaktır. Bunun haricinde önemli bir destek noktası görevi görecek olan 1.67$ barajının üzerinde kalacak olan Theta, her zaman için gözünü yukarıya çevirecektir.

Theta, gelecekte önü açık olan görülen coinlerin başında gelmektedir. Theta coin, günümüzde olmasa da bundan belki birkaç yıl sonra önü alınamayacak kadar yükselme potansiyeli bulunmaktadır. Özellikle dünya genelinde kullanılmaya başlanması akabinde çok daha fazla yükselmesi ve yeni tarihi rekorlara imza atması kaçınılmazdır.

Bitcoin ve Theta coin kapsamındaki tüm işlemleriniz için dünyanın en güvenilir borsası olan Binance’ı kullanabilirsiniz. Binance 2017 yılında Changpeng Zhao tarafından kurulan bir borsadır.

Kısa sürede dünyanın 1 numarası olan Binance üzerinde alım ve satım işlemlerinizi gerçekleştirmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir