Galatasaray Token (GAL) Nedir? Binance GAL Token Nasıl Alınır?

Galatasaray Token, kulüpler ile taraftarlar arasındaki etkileşimi arttırmak için piyasaya belirli miktarlarda sunulan coindir. Bu yapının amacı taraftarlara kulüp hakkında söz sahibi olma şansını sunmaktır. Özellikle yerli borsalarda listelenen bu tokenleri almak ve satmak son derece kolaydır.

GAL tokene sahipseniz eğer bunu socios uygulaması ile hesabınıza çekebilirsiniz. Buradan kulüp tarafından gerçekleştirilen etkinliklerde bu tokenleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Böylelikle özelikle kulüp tarafından açılan anketlerde söz sahibi olma şansı elde edilmektedir.

Socios, sadece ülkemizde değil dünyanın her yerinde takımlar ile anlaşma yapmaktadır. Utility token denilen tokenleri üreten Socios, böylelikle taraftarlar ile kulüp arasında iyi bir etkileşim kurmaktadır. Buradaki amaçlar:

galatasaray token gal
  • Kulüp ile taraftar arasında iyi bir bağ kurmak
  • Taraftarlara kulüp yönetimi üzerinde söz hakkı sağlamak
  • Kripto paralara olan ilgiyi arttırmak
  • İnsanları kripto paraya karşı alıştırmak

Bu amaçlarla birlikte piyasaya 2020 yılında çıkan GAL, Galatasaray taraftarlarının büyük ilgisine maruz kaldı.

Galatarasay Token Nedir?

Galatasaray token, piyasaya iyi bir başlangıç yapmış ve zaman içerisinde değerini katlamıştır. Taraftarlara yönetim içerisinde söz sahibi olma hakkını veren coin ilerleyen zamanlarda daha da yaygınlaşacaktır.

Burada önemli olan nokta tokenin üretiminin sınırlı kalmasıdır. Galatasaray yönetiminin de katkıları sonrasında coin bazında yapılacak işlemlerin sayısı artacak ve daha etkin bir şekilde kullanımı gerçekleşecektir.

GAL, Socios üzerinden sadece Chiliz Coin ile alınıp satılırken yerli borsalarda ise TL ile alımı ve satımı gerçekleştirilebilmektedir. Peki, bu GAL Token ile taraftarlar somut olarak ne kazanıyor?

  • VIP maç biletleri
  • TT Arena stadyum turu
  • Antrenmanlara erişim
  • Galatasaray formalarının imzalanmış hali

Bu 4 ana madde bile yeterince büyük avantaj sağlamaktadır. Özellikle fanatik Galatasaraylı olan taraftarlar bu tokenlerden elde ederek kendi takımlarına maddi ve manevi olarak destek olmaktadır.

Galatasaray Token Nasıl Alınır?

GAL token, madenciliği yapılabilen bir token değildir. Bu nedenle klasik madencilik yöntemleri ile GAL alınamaz. Ancak bu durumda yapmanız gereken bir şey daha bulunmaktadır. O da “token avı” yöntemidir. Token avı yöntemi sayesinde kısa süre içerisinde GAL token elde edebilir ve arttırılmış gerçekliğin tadını yaşayabilirsiniz.

Öteki taraftan GAL token henüz 2 borsada listelenmiştir. Bundan dolayı bu tokeni almak istediğinizde 2 borsadan birisine üye olmak ve sonra ona para aktarmak gerekmektedir. Bu para aktarımı sonrasında borsadan GAL token alabilir ve yatırımlarınıza yön verebilirsiniz.

Bitcoin ve 200’den fazla altcoin ile ilgili tüm işlemlerinizi dünyanın en güvenilir borsası olan Binance üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Binance, 2017 yılında kurulmuş ve dünyanın en büyük borsası olmayı başarmıştır. Çin’de kurulan Binance, 80 milyar dolarlık günlük işlem hacmi ile bu alanda 1. Sırada bulunmaktadır. Sizler de Binance üzerinden yatırımlarınıza yön vermek isterseniz burayı tıklayabilirsiniz.

One thought on “Galatasaray Token (GAL) Nedir? Binance GAL Token Nasıl Alınır?

  1. Galatasaray Token çıktığı ilk günden beri elimde. Diğer coinlere kıyasla daha yavaş değerleniyor ama değerleniyor. Fiyatı şu an için alıma uygun. Eğer sermayenizde ayırıp elinizde tutabileceğiniz bir miktar varsa GAL almayı düşünebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir