Binance Altcoin Tavsiyeleri 2021

Binance, 200’den fazla listelediği coin sayesinde dünya genelinde en çok kripto para listeleyen borsalardan bir tanesi olmayı başarmıştır. Binance üzerinden yapacağınız alım – satım gibi yatırım işlerinizde sadece Bitcoin değil altcoinleri de tercih edebilirsiniz. Binance altcoin tavsiyeleri üzerine konuşacağımız bu yazımızda 2021 yılının öne çıkan coinlerinden bahsedeceğiz.

2021 yılında en çok yükselen coin Holochaindir. Değerini yaklaşık olarak 200 kattan fazla arttırmayı başarmıştır. Holochain’e bu anlamda eşlik eden diğer coinler:

Olarak göze çarpmaktadır. Bu coinler 2021 yılına rüzgâr gibi giriş yapmış ve bir anda tüm ilgiyi, yatırımı üzerlerine çekmeyi başarmıştır.

Bunların dışında 2021 yılında en büyük hayal kırıklığı ise Ripple ile gerçekleşmiştir. Yolsuzluk davalarına konu olan XRP, bu alanda fiyatından önemli miktarda kayıp yaşamış ve yatırımcılarına hayal kırıklığı yaşatmıştır.

Binance Altcoin Tavsiyeleri

Binance genelinde listelenmeyi başaran altcoinler özellikle Bitcoinin yükselmesi ardından hızlı bir şekilde yükselmeye başladılar. Bitcoin, 2020 yılının sonlarına doğru 10.000 $ civarından başladığı rallisine 2021 yılının mart ayında gördüğü 60.000 $ ile devam etmektedir. Bu durum elbette diğer coinleri de etkilemiş ve bütün coinlerin değerlenmesine sebep olmuştur.

Altcoin yatırım tavsiyesi olarak sizlere sunacağımız ve göstereceğimiz coinler elbette bunlarla sınırlı değildir. Ancak sizlerde kendi yatırım coinlerinizi bulabilirsiniz. Bunun yolu ise şunlara dikkat ederek olacaktır.

  • Yatırım yapacağınız coinleri bir listeye almak
  • Coinlerin amaçlarını, ne yapmak istediklerini anlamak
  • Coinleri kimin kurduğunu, kuran kişinin sektör tecrübesini iyice araştırmak
  • Coinler için analizcilerin yorumlarına göz atmak
  • Coinlerin piyasaya çıktığı andan itibaren sergilediği grafiği dikkatli bir şekilde incelemek
  • Son olarak ise kendi yorumlarınızı katarak o coine yatırım yapıp yapmayacağınıza karar vermek

Tüm bu işlemler elbette uzun vadeli yatırımlar için sizleri yönlendirecektir. Ancak kısa vadeli yatırımlar genellikle anlık yükselmeler yaşayan coinler bazında gerçekleşmektedir. Bunun için ise bir coini sürekli takip etmek ve hangi durumlarda yükselme yaşadığını tespit etmek gerekir.

Öte yandan kısa vadeli yatırımlarınıza coinler için çıkan haberleri takip ederek ulaşabilirsiniz. Örneğin Tesla kurucusu olan Elon Musk tarafından atılan bir tweet sonrasında Dogecoin anlık olarak yükselişler göstermiş ve bir anda kat be kat değerinde artışlar yaşanmıştır. Bu gibi durumlara karşı her zaman hazırlıklı olmak sizlere anlık olarak ciddi miktarlar kazandırabilir.

Binance, dünyada 200’den fazla coin listeleyen bir borsadır. Borsa üzerinde pek çok altcoin için yatırım yapabilirsiniz. Binance altcoin tavsiyeleri olarak baktığımızda karşımıza özellikle 2021 yılında değeri aşırı artan bu coinler çıkmaktadır. Ancak uzun vadeli seçeneklerde borsaya olan güveniniz var ise o zaman borsanın kendi coini olan Binance Coin almayı tercih edebilirsiniz. Çünkü BNB her yıl belirli miktarlarda Binance tarafından alınmak ve yakılmaktadır. Bu durum da coinin fiyatının yükselmesini sağlayan önemli bir etkendir.

Kısa sürede dünyanın 1 numarası olan Binance üzerinde alım ve satım işlemlerinizi gerçekleştirmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir